Yhteystiedot

Hankehenkilöstön yhteystiedot:


Tommi Virtanen, Yrityssalo Oy (Salo)

044 547 7711

tommi.virtanen@yrityssalo.fi

Joensuunkatu 7, 24100 Salo


Juha Metsänoja, Yrityssalo Oy (Salo)

044 546 0043

juha.metsanoja@yrityssalo.fi

Joensuunkatu 7, 24100 Salo


Piia Laisti, Rauman kaupunki (Laitila + Uusikaupunki)

041 730 0524

piia.laisti@rauma.fi

Kanalinranta 3, PL 41, 26101 Rauma


Minna Silventoinen, Savonlinnan elinkeinopalvelut, Savonlinnan Hankekehitys Oy

044 417 4951

minna.silventoinen@savonlinna.fi

Olavinkatu 27, 57130 Savonlinna


Terhi Lake, Suupohjan elinkeinotoimen kuntayhtymä (Kauhajoki, Kauhava, Alavus)

040 120 9723

terhi.lake@suupohja.fi

Teknologiapuisto 1, 61800 Kauhajoki


Eve Antikainen, Navitas Kehitys Oy (Varkaus)

040 309 2263

eve.antikainen@navitas.fi

Wredenkatu 2, Navitas 1, PL 1, 78201 Varkaus


Susanna Leiviskä, Kalajoen kaupunki

040 589 7995

susanna.leiviska@kalajoki.fi

Kalajoentie 5, 85100 Kalajoki


Reima Ojanen, Riihimäen Tilat ja Kehitys (Riihimäki, Valkeakoski)

050 401 9005

reima.ojanen@riihimaki.fi

Eteläinen Asemakatu 2, 11100 Riihimäki