Yhteystiedot

Hankehenkilöstön yhteystiedot:


Milka Grekula, Raahen koulutuskuntayhtymä (Raahe)

040 808 6902

milka.grekula@raahenedu.fi


Merja Madetoja, Raahen koulutuskuntayhtymä (Raahe)

044 439 4351

merja.madetoja@raahenedu.fi


Niina Kuusirati, Raahen koulutuskuntayhtymä (Raahe)

040 840 3717

niina.kuusirati@raahenedu.fi


Minna Pappi, Iisalmen kaupunki (Iisalmi)

040 353 4794

minna.pappi@iisalmi.fi


Osku Ketola, Yrityspalvelupiste Formu (Kurikka)

044 550 2901

henry.ketola@kurikka.fi


Tytti Lankinen (Imatra)

020 617 2228

tytti.lankinen@imatra.fi


Tiina Perämäki (Keuruu)

040 141 7845

tiina.peramaki@keuruu.fi


Helena Patoranta (Kristiinankaupunki)

050 320 5983

helena.patoranta@krs.fi


Elina Siivonen, Novida (Uusikaupunki)

050 307 6557

elina.siivonen@novida.fi


Ari Hietala, Novida (Loimaa)

044 761 6045

ari.hietala@novida.fi


Katimari Partanen, SASKY koulutuskuntayhtymä (Huittinen ja Sastamala)

040 628 7954

katimari.partanen@sasky.fi


Anna Mäkelä, SASKY koulutuskuntayhtymä (Ikaalinen ja Parkano)

044 085 5545

anna.makela@sasky.fi


Helkamaari Knaapi, Itä-Savon koulutuskuntayhtymä

044 550 6463

helkamari.knaapi@samiedu.fi


Eve Antikainen (Varkaus)

040 309 2263

eve.antikainen@navitas.fi


Jukka Saarela (Ylivieska)

040 672 4900

jukka.saarela@ylivieska.fi


Jatta Jännäri, Salon seudun koulutuskuntayhtymä

044 770 4656

jatta.jannari@sskky.fi